Edhe rrugët e Gjilanit përplot me qytetarë që dalin për të votuar

Gjilani

Edhe rrugët e Gjilanit përplot me qytetarë që dalin për të votuar

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 16:25
Gjilan

Qytetarë të shumtë të vendit tashmë i janë drejtuar kutive të votimit, për të zgjedhur përfaqësuesit e tyre në institucionet më të rëndësishme në vend.

Ngjashëm është edhe në qytetin e Gjilanit, ku është vërejtur një numër i madh i veturave si dhe dalje në këmbë e qytetarëve për të votuar.

Deri në ora 15:00 në qytetin e Gjilanit përqindja e daljes në votime ishte 34.87%

Pamjet:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat