Sigurimi i shkollës rrëzohet nga shkallët - Bota Sot
Sigurimi i shkollës rrëzohet nga shkallët

Gjilani

Sigurimi i shkollës rrëzohet nga shkallët

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 14:08
Foto ilustrim

Një person i cili punonte sigurim në një shkollë në Gjilan, gjersa ishte në vendin e punës, është rrëzuar nga shkallët.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Në konsultim me prokurorin, rasti iniciohet si më lart.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat