Vaj ulliri me uthull molle, kombinimi ideal ndaj diabetit

Këshilla mjekësore

Vaj ulliri me uthull molle, kombinimi ideal ndaj diabetit

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 00:51
Foto ilustrim

Aktualisht teknologjia e karikimit më të shpejtë në dispozicion është ajo SuperVOOC 65W dhe mund të karikojë një bateri 4,000 mAh në vetëm 30 minuta.

Por, sikurse kjo të mos mjaftonte, kompania ka konfirmuar një teknologji të re karikimi prej 125W dhe do ta prezantojë më 15 korrik të këtij viti.

Një gjë e tillë u bë e ditur nga vetë firma e baterive nëpërmjet llogarisë zyrtare në ‘Twitter’.

Megjithatë, shpejtësia karikuese mund të ketë anët e saja negative. Xiaomi thotë se bateria degradon më shpejtë dhe siguria e tyre është edhe më e ulët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat