Vazhdon moti i nxehtë - Bota Sot
Vazhdon moti i nxehtë

Kosova

Vazhdon moti i nxehtë

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 06:09
Ilustrim

Parashikimi i motit për dy ditët në vijim.

6.08.2019 - Nxehtë, kthjellët dhe me diell. Erë e lehtë nga perëndimi dhe veriperëndimi 1-4m/s. Indeksi UV: 8.
7.08.2019 - Nxehtë, kryesisht me diell. Erë e lehtë dhe mesatare nga jugu-jugperëndimi 2-7m/s. Indeksi UV: 8.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...