Haradinaj pi çaj në Llap

Kosova

Haradinaj pi çaj në Llap

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 14:32
Ramush Haradinaj

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, gjatë vizitës së tij në Podujevë, ka ndaluar në një çajtore në Llap.

Haradinaj shihet bashkë me Besnik Tahirin dhe Donika Kadaj-Bujupin nga AAK, teksa pijnë çaj bashkë me disa qytetarë atje.

Para këtij pushimi, Kryeministri në detyrë nderoi heronjtë e luftës Edmond Hoxhën, Hakif Zejnullahun, Zahir Pajazitin dhe Ilir Konushevcin, duke bërë homazhe pranë shtatores së katër dëshmorëve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat