Dy ngjarjet që pritet të zhvillohen sot

Kosova

Dy ngjarjet që pritet të zhvillohen sot

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 07:06
Ilustrim

Këto janë ngjarjet që janë paralajmëruar të zhvillohen sot.

– Federata e pingpongut të Kosovës do të organizojë Kampionatin Individual të Kosovës “Adem Jashari” për Seniorë.

(Shkolla fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

– Klubi i Pingpongut “Priping”, nënshkruan kontratë me pingpongistin anglez, Chris Doran.

(Salla e Pingpongut në Pallatin e Rinisë dhe Sportit, ora 14:00)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat