Pronari i shtëpisë së djegur i shkon në zyre Bekim Jasharit - Bota Sot
Pronari i shtëpisë së djegur i shkon në zyre Bekim Jasharit

Kosova

Pronari i shtëpisë së djegur i shkon në zyre Bekim Jasharit

Më: 12 janar 2018 Në ora: 17:13
Florim Çitaku dhe Bekim Jashari

Pronari i shtepisë e cila ishte pëfshirë nga zjarri dy ditë më parë, Florim Çitaku, ka falënderuar kryetarin e komunës së Skenderajt, Bekim Jashari për kontributin e tij në organet kompetente, që brenda dy dite, u zbardhen shkaqet që shkaktuan zjarrin.

Ai po ashtu ka falënderuar edhe për vizitën që bëri kryetari Jashari në kohën kur ndodhi ngjarja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera