Gjenerali Cuoci ngushëllon familjen e Sami Veselit - Bota Sot
Gjenerali Cuoci ngushëllon familjen e Sami Veselit

Kosova

Gjenerali Cuoci ngushëllon familjen e Sami Veselit

Më: 9 korrik 2018 Në ora: 19:06
Komandanti i KFOR-it, gjenerali Salvatore Cuoci

Komandanti i KFOR-it, gjenerali Salvatore Cuoci dhe personeli i misionit paqeruajtës në Kosovë ka ngushëlluar familjen e Sami veselit, i cili ndërroi sot jetë në bazën “Camp Maréchal de Lattre de Tassigny” në Novo Selo.

Veseli ishte kontraktues civil, i cili ka punuar me KFOR-in për 15 vjet dhe ndërroi jetë për shkaqe natyrale, thuhet në njoftimin e KFOR-it.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera