Edukimi Medial të futet në shkolla - Bota Sot
Edukimi Medial të futet në shkolla

Kosova

Edukimi Medial të futet në shkolla

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 23:03
Foto ilustrim

Edukimi Medial po kërkohet që të futet në planprogramet e shkollave fillore dhe të mesme.

Një lëndë e tillë do të shërbente për t’iu shmangur lajmeve të rreme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...