Nesër mot më i ngrohtë në Kosovë - Bota Sot
Nesër mot më i ngrohtë në Kosovë

Kosova

Nesër mot më i ngrohtë në Kosovë

Më: 1 tetor 2018 Në ora: 21:17
Ilustrim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë temperaturat maksimale do të jenë 22 0C.

“Mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale 6-8 C, ndërsa maksimalet nga 19-22C. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriperëndimit”, njofton IHMK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...