Vazhdojnë të bien temperaturat, ky do të jetë moti nesër - Bota Sot
Vazhdojnë të bien temperaturat, ky do të jetë moti nesër

Kosova

Vazhdojnë të bien temperaturat, ky do të jetë moti nesër

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 19:40
Ilustrim

Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell.

Vranësirat gjatë ditë së shtune vende-vende do të shoqërohen me riga të dobëta shiu, kurse në viset malore me lartësi mbidetare mbi 1500m pritet të bijnë fjolla të dobëta bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-6 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...