Detyron të dal në takim të miturën, arrestohet - Bota Sot
Detyron të dal në takim të miturën, arrestohet

Kronikë e zezë

Detyron të dal në takim të miturën, arrestohet

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 11:18
Ilustrim

Një person është arrestuar në Mitrovicë, pasi përmes rrjetit social ka kanosur dhe detyruar të dal në takim viktimën moshë e mitur femër.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat