Në Klinë një grua sulmohet – pas mjekimit shkon tek prindërit - Bota Sot
Në Klinë një grua sulmohet – pas mjekimit shkon tek prindërit

Kronikë e zezë

Në Klinë një grua sulmohet – pas mjekimit shkon tek prindërit

Më: 13 mars 2019 Në ora: 10:11
Foto ilustrim

Në Polici është raportuar se në Klinë një grua është sulmuar nga një person i dyshuar.

“Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se derisa ishte në vizitë tek motra e saj viktima femër K/Shqiptare ka vërejtur se është rrahur dhe është kanosur me armë nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar”.

“ Viktima pas tretmanit mjekësor ka shkuar tek prindërit e saj, kurse nga i dyshuari është konfiskuar një armë (revole), një karikator me pesë (5) fishekë. I njëjti është dërguar në mbajtje”, shkruhet në raportin e Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...