Gjendët një trup i pajetë në Shtime - Bota Sot
Gjendët një trup i pajetë në Shtime

Kronikë e zezë

Gjendët një trup i pajetë në Shtime

Më: 11 maj 2019 Në ora: 10:54
Ilustrim

Dje pasdite në qytetin e Shtimes një kalimtar rasti ka gjetur një trup të pajetë. 

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore si dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës mashkull. 

Me urdhër të prokurorit të shtetit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion. 

Rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat