Aksidentohet një motoçiklist në Prishtinë - Bota Sot
Aksidentohet një motoçiklist në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksidentohet një motoçiklist në Prishtinë

Më: 11 maj 2019 Në ora: 20:09
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë tek konviktet në Prishtinë.

Në këtë aksident janë përfshirë një motocikletë dhe një automjet.

Në redaksi kanë arritur pamje nga ky aksident, Policia ende nuk ka informacione.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...