Theret me thikë një person në Gllogovc - Bota Sot
Theret me thikë një person në Gllogovc

Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Gllogovc

Më: 13 maj 2019 Në ora: 10:34
Ilustrim

Policia e Kosovës njofton se një person nga Gllogovci ka pësuar lëndime trupore pasi që është therur me thikë nga i dyshuari.

Policia ka konfiskuar në vendin e ngjarjes një thikë që dyshohet të jetë përdorur në rast. Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...