Familjarët përleshen për pronë - Bota Sot
Familjarët përleshen për pronë

Kronikë e zezë

Familjarët përleshen për pronë

Më: 13 maj 2019 Në ora: 10:55
Ilustrim

Policia njofton se në Malishevë pesë të dyshuar janë përfshirë në një përleshje fizike që ka ndodhur për shkak të një kontesti familjar midis dy familjeve.

Një person i lënduar është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Dy prej të dyshuarve janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...