E sulmon bashkëshorten, arrestohet - Bota Sot
E sulmon bashkëshorten, arrestohet

Kronikë e zezë

E sulmon bashkëshorten, arrestohet

Më: 13 maj 2019 Në ora: 11:13
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë, dhe i njëjti është shoqëruar në stacionin policor, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psikike ndaj bashkëshortes së tij.

Viktima me vet dëshirë është dërguar te familjarët e saj, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...