E fundit/ Vetura godet policinë - Bota Sot
E fundit/ Vetura godet policinë

Kronikë e zezë

E fundit/ Vetura godet policinë

Më: 20 maj 2019 Në ora: 14:02
Pamje nga aksidenti

Një aksident komunikacioni është regjistruar para pak minutave në rrugën “Ilaz Kodra” në Drenas.

Një veturë civile ka goditë nga prapa veturën e policisë së Kosovës.

Sipas fotove dhe burimeve të gazetës, në aksident ka vetëm dëme materiale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...