Pejë: Aksion kundër basteve konfiskohen traktorë - Bota Sot
Pejë: Aksion kundër basteve konfiskohen traktorë

Kronikë e zezë

Pejë: Aksion kundër basteve konfiskohen traktorë

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 18:28
Ilustrim

Nën urdhrat e Prokurorisë së Pejës policia ka ndërmarrë një operacion bastisje kundër lojërave të fatit. Aksioni sipas Prokurorisë së Shtetit është zhvilluar në rajonin e Pejës. Gjatë operacionit nuk janë konfiskuar makineri apo lojërat të fatit por një kamion dhe disa traktor.

Sipas prokurorisë gjatë operacionit janë konfiskuar një kamion “Iveco” dy traktorë me rimorkio dhe një sasi e drunjtëve të ahut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...