Ngacmohen motrat e nderit në manastirin e Graçanicës - Bota Sot
Ngacmohen motrat e nderit në manastirin e Graçanicës

Kronikë e zezë

Ngacmohen motrat e nderit në manastirin e Graçanicës

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 11:01
Foto

Policia e Kosovës njofton se përfaqësuesi i manastirit të Graçanicës ka raportuar se i dyshuari i komunitetit serb, i cili dyshohet se është me të meta mentale disa herë kishte hyrë në oborrin e manastirit ku i kishte ngacmuar motrat e nderit.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili ka udhëzuar që të iniciohet lënda e rastit dhe të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat