Sulmon fizikisht policin, arrestohet një person në Prizren - Bota Sot
Sulmon fizikisht policin, arrestohet një person në Prizren

Kronikë e zezë

Sulmon fizikisht policin, arrestohet një person në Prizren

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 11:16
Ilustrim

Policia në Prizren ka arrestuar një person i cili i kishte penguar dy zyrtarë policorë në kryerje të detyrës dhe kanë sulmuar fizikisht njërin prej tyre i cili ka pësuar lëndime të lehta.

Si pasojë e sulmit zyrtari policor ka pranuar tretman mjekësor, por edhe të dyshuarit ju ka ofruar tretmani mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat