Përfshihet në një aksident trafiku policia dhe vetura me targa të huaja - Bota Sot
Përfshihet në një aksident trafiku policia dhe vetura me targa të huaja

Kronikë e zezë

Përfshihet në një aksident trafiku policia dhe vetura me targa të huaja

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 22:08
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Prizren.

Në aksident janë të përfshirë dy vetura, ku njëri nga veturat është i Policise së Kosovës, kurse tjetra veturë me targa të huaja.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...