Rrahu nënën e vet, arrestohet - Bota Sot
Rrahu nënën e vet, arrestohet

Kronikë e zezë

Rrahu nënën e vet, arrestohet

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 15:14
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi disa herë kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës së tij, si dhe kishte dëmtuar disa orendi nëpër shtëpi duke kërkuar para.

Pas verifikimit i dyshuari ka rezultuar se kishte dy urdhër arreste dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...