Vjedhin një pushkë gjuetie - Bota Sot
Vjedhin një pushkë gjuetie

Kronikë e zezë

Vjedhin një pushkë gjuetie

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 10:09
Pushkë gjuetie

Persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në një shtëpi në fshatin Stanovc i Epërm të Vushtrri, dhe nga aty e kanë vjedhur një pushkë gjuetie.

Rastin e ka raportuar ankuesja femër pushka e gjuetisë ka qenë pronë e djalit të saj me leje të skaduar. 

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat