Tragjedi në Haraçinë të Shkupit: Djali gjen trupin e babait të vdekur në pus - Bota Sot
Tragjedi në Haraçinë të Shkupit: Djali gjen trupin e babait të vdekur në pus

Kronikë e zezë

Tragjedi në Haraçinë të Shkupit: Djali gjen trupin e babait të vdekur në pus

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 11:10
Foto ilustrim

38 vjeçari në Haraçina ka lajmëruar se ka gjetur trupin e babait të tij N.R në afërsi të shtëpisë familjare, gjegjësisht në pusin që ishte për ujë.

Nga MPB-ja kanë njoftuar se mjekët kanë konstatuar vdekjen dhe nuk kanë vërejtur shenja dhune.

Trupi i 68 vjeçarit me udhër të PRokurorit është dorëzuar për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat