Arrestohet i dyshuari për vrasjen te nënkalimi në Pejton - Bota Sot
Arrestohet i dyshuari për vrasjen te nënkalimi në Pejton

Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari për vrasjen te nënkalimi në Pejton

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 20:33
Vendi i krimit

Një person është arrestuar nën dyshimet se kishte rrahur për vdekje G.R. më 20 korrik, në Prishtinë, te nënkalimi në rrugën “Bill Clinton” në Pejton.

Sipas njoftimit nga policia, i arrestuari për këtë vrasje është:

N.B mashkull/shqiptar/kosovar

“Personi i dyshuar është në proces të intervistimit dhe në konsultim me prokurorin kompetent do të ndërmerren të gjitha veprimet e mëtutjeshme sipas procedurave ligjore”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat