Policia arreston prindërit e fëmijëve që kërkonin lëmoshë - Bota Sot
Policia arreston prindërit e fëmijëve që kërkonin lëmoshë

Kronikë e zezë

Policia arreston prindërit e fëmijëve që kërkonin lëmoshë

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 15:11
Foto ilustrim

Policia në Gjakovë ka arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër të dy nga komuniteti egjiptian pasi dy fëmijët e tyre janë hasë në rrugë duke kërkuar lëmoshë.

Fëmijët së bashku me punëtorët e Qendrës Për Sociale janë dërguar në shtëpinë e tyre.

Kurse të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit njëri është dërguar në mbajtje kurse tjetri është liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...