Mbush veturën me derivate dhe ik pa paguar - Bota Sot
Mbush veturën me derivate dhe ik pa paguar

Kronikë e zezë

Mbush veturën me derivate dhe ik pa paguar

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 09:19
Ilustrim

Një punëtor serb i një pike të karburantit në Rudare të Zveçanit lajmëroi policinë se nje person i panjohur ka ikur pa paguar.

Person ka mbushur veturën me derivate në vlerë rreth 58 euro duke mos e paguar dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Policia tha se rasti është nën hetim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...