Kapen 1000 paketime me barna pa banderola në një farmaci në Pejë - Bota Sot
Kapen 1000 paketime me barna pa banderola në një farmaci në Pejë

Kronikë e zezë

Kapen 1000 paketime me barna pa banderola në një farmaci në Pejë

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 11:06
Foto ilustrim

Një femër është arrestuar në Pejë, pasi i janë gjetur dhe konfiskuar nga inspektorët farmaceutik rreth njëmijë (1000) paketime pa banderola të R. Kosovës.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur paraditen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...