Rrahen dy familje – përfshihen edhe femrat - Bota Sot
Rrahen dy familje – përfshihen edhe femrat

Kronikë e zezë

Rrahen dy familje – përfshihen edhe femrat

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 13:53
Ilustrim

Dy familje në Prizren janë rrahur gjatë ditës së djeshme.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se deri tek konflikti ka ardhur pas një mosmarrëveshje.

Në rrahje janë përfshirë edhe dy femra, përveç pesë meshkujve.

Raportohet se një femër dhe të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy janë dërguar në mbajtje, ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat