Vidhen stoli ari në dy raste në Ferizaj - Bota Sot
Vidhen stoli ari në dy raste në Ferizaj

Kronikë e zezë

Vidhen stoli ari në dy raste në Ferizaj

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 13:46
Foto ilustrim

Një person në Ferizaj ka raportuar se me datë 17 gusht, në orët e mbrëmjes, persona të panjohur me forcë kanë vjedhur një sasi stoli ari dhe para të gatshme.

Rasti është duke u hetuar.

Rasti tjetër poashtu në Ferizaj është raportuar mbrëmjen e djeshme, ku një person ka deklaruar se

persona të panjohur kanë arritur të vjedhin një sasi stoli ari në vlerë  të konsiderueshme, njofton Policia e Kosovës në raportin ditor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat