Heroinë dhe marihunaë në shtëpi, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Heroinë dhe marihunaë në shtëpi, arrestohen dy persona

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 09:45
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Viti, pasi që gjatë kontrollit te të njëjtit dhe në shtëpinë e tyre janë gjetur dhe konfiskuar 9 gramë heroinë, 6.9 gramë marihuanë, një peshore elektronike dhe 240 qese të vogla minigripa.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit dërgohen në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat