Kapet duke vjedhur në një banesë në Fushë Kosovë - Bota Sot
Kapet duke vjedhur në një banesë në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Kapet duke vjedhur në një banesë në Fushë Kosovë

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 11:15
Ilustrim

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti i nxënë në flagrancë duke kryer veprën penale vjedhje të rëndë në banesën e një personi.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe ndaj të dyshuarit ka caktuar masën e ndalimit policor për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat