Shtime, i gjenden në veturë katër granata dore, një pistoletë dhe dy jelek antiplumb - Bota Sot
Shtime, i gjenden në veturë katër granata dore, një pistoletë dhe dy jelek antiplumb

Kronikë e zezë

Shtime, i gjenden në veturë katër granata dore, një pistoletë dhe dy jelek antiplumb

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 11:31
Ilustrim

Policia ka arritur ta indentifikojë një veturë të dyshuar, në të cilën kanë arritur të gjejnë katër granata dore, një pistoletë me 11 fishekë dhe dy antiplumba.

Me anë të efikasitetit të policisë është arritur zbulimi i kësaj veture, dhe konfiskimi i mjeteve të dyshuara.

Ende nuk dihet se sa persona janë të dyshuar apo se ka të arrestuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat