Përplasje me armë zjarri, vdes një nga të plagosurit - Bota Sot
Përplasje me armë zjarri, vdes një nga të plagosurit

Kronikë e zezë

Përplasje me armë zjarri, vdes një nga të plagosurit

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 07:40
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e djeshme në fshatin Zezë, të Krujës, rreth orës 23:50.

Policia njofton se shtetasit M.H., dhe Sh.B., janë plagosur me armë zjarri dhe për pasojë njëri prej tyre ka ndërruar jetë.

Viktima është shtetasi Sh.B., ndërsa M.H., ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për  identifikimin e autorëve dhe sqarimin  e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...