Sulmohet një vajzë dhe ia grabitur çantën

Kronikë e zezë

Sulmohet një vajzë dhe ia grabitur çantën

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 12:53
Foto ilustrim

Dy persona kanë sulmuar fizikisht një femër derisa ishte duke u kthyer në banesën e saj në Fushë Kosovë, duke ia grabitur çantën e krahut në të cilën kishte 250 euro para të gatshme, një zinxhirë dhe një unazë të arit.

Sipas Policisë, ata janë larguar në drejtim të panjohur.

Viktima kishte pësuar lëndime trupore dhe është trajtuar në QKUK, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat