Nuk zbatuan urdhrin e personit zyrtar, arrestohen 4 shtetas të huaj

Kronikë e zezë

Nuk zbatuan urdhrin e personit zyrtar, arrestohen 4 shtetas të huaj

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 13:09
Foto ilustrim

Katër shtetas të huaj janë arrestuar në vendkalimin kufitar Hani i Elezit, pasi nuk i kishin zbatuar urdhrat e personave zyrtar policit dhe doganierit.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti ka ndodhur mbrëmë në ora 19.00.

Të dyshuarit, pas intervistimit, me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat