Përleshje fizike në mes familjarëve në Prishtinë

Kronikë e zezë

Përleshje fizike në mes familjarëve në Prishtinë

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 11:03
Foto ilustrim

Një përleshje fizike në mes të disa familjarëve meshkuj dhe femra ka ndodhur në Prishtinë, për shkak të mosmarrëveshjeve.

Dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marrë ndihmë mjekësore.

Policia thotë se janë arrestuar dy meshkuj dhe me urdhër të prokurorit njëri nga ta është dërguar në mbajtje, ndërsa, tjetri është liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat