Marihuanë e kokainë në banesë, arrestohet - Bota Sot
Marihuanë e kokainë në banesë, arrestohet

Kronikë e zezë

Marihuanë e kokainë në banesë, arrestohet

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 14:39
Foto Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij janë gjetur dhe janë konfiskuar rreth 34 gramë substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë, një qese e vogël 2 gramë kokainë dhe një peshore.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...