Dalin pamjet e aksidentit ku humbi jetën 17-vjeçari - Bota Sot
Dalin pamjet e aksidentit ku humbi jetën 17-vjeçari

Kronikë e zezë

Dalin pamjet e aksidentit ku humbi jetën 17-vjeçari

Më: 11 nëntor 2019 Në ora: 13:15
Pamje nga aksidenti

Kanë dalë pamjet e aksidentit të mbrëmshëm që ndodhi në aksin rrugor Tiranë-Elbasan ku janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes nga plagët e marra ka ndërruar jetë në spital shtetasi; K. V.,17 vjeç, ndërkohë për ndihmë mjeksore kanë shkuar dhe tre shtetas të tjerë pa probleme për jetën.

Tiranë/Informacion paraprak.

Rreth orës 22:00, në aksin rrugor Tiranë-Elbasan janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes nga plagët e marra ka ndërruar jetë në spital shtetasi; K. V.,17 vjeç, ndërkohë për ndihmë mjeksore kanë shkuar dhe tre shtetas të tjerë pa probleme për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat