44 aksidente e 17 të lënduar, gjatë ditës së djeshme - Bota Sot
44 aksidente e 17 të lënduar, gjatë ditës së djeshme

Kronikë e zezë

44 aksidente e 17 të lënduar, gjatë ditës së djeshme

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 10:14
Ilustrim

Vetëm gjatë ditës së djeshme në Kosovë ka ndodhur gjithsej 44 aksidente në trafikun ruugor, njofton Policia e Kosovës.

Sipas raportit 24- orësh, 17 prej këtyre aksidenteve kanë rezultuar me të lënduar.

Policia njofton se ka shqiptuar rreth 1,500 tiketa për kundërvajtësit në trafik.

Force e rendit publik ka bërë të ditur se ka arrestuar 22 persona, 14 janë dërguar në mbajtje dhe tre në vuajtje dënimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat