Gruan nga Prishtina e rrahin vajza dhe dhëndri - Bota Sot
Gruan nga Prishtina e rrahin vajza dhe dhëndri

Kronikë e zezë

Gruan nga Prishtina e rrahin vajza dhe dhëndri

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 11:21
Ilustrim

Policia e Kosovës njofton se një grua nga Prishtina ka raportuar se ishte sulmuar fizikisht nga të dyshuarit vajza dhe dhëndri i saj, të cilët janë duke jetuar në një shtëpi të përbashkët.

Edhe pse viktima pretendon se ka një vendim të gjykatës, sipas të cilit të dyshuarit duhet t’ia lirojnë shtëpinë viktimës, por ai vendim nuk ishte ekzekutuar deri më tash. 

Të dyshuarit janë intervistuar dhe në konsultim me prokurorin janë liruar në procedurë të rregullt

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat