Sulmohet nga ish i dashuri, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
Sulmohet nga ish i dashuri, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Sulmohet nga ish i dashuri, arrestohet i dyshuari

Më: 17 janar 2020 Në ora: 11:49
Foto ilustrim

Policia e Kosovës raporton se dje në Prishtinë një femër është sulmuar fizikisht nga i dyshuari, ish-i dashuri i saj.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat