Arrestohet i mituri në Pejë, sulmoi fizikisht motrën - Bota Sot
Arrestohet i mituri në Pejë, sulmoi fizikisht motrën

Kronikë e zezë

Arrestohet i mituri në Pejë, sulmoi fizikisht motrën

Më: 22 janar 2020 Në ora: 10:52
Foto ilustrim

Një person i mitur është arrestuar në Pejë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht motrën e tij femër K/Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore si pasojë e rrahjes dhe ka pranuar tretman mjekësor në repartin kirurgjik.

Me vendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 24 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat