Ngacmonte ish gruan, arrestohet prishtinasi - Bota Sot
Ngacmonte ish gruan, arrestohet prishtinasi

Kronikë e zezë

Ngacmonte ish gruan, arrestohet prishtinasi

Më: 22 janar 2020 Në ora: 11:20
Foto ilustrim

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person pasi që i njëjti në vazhdimësi ishte duke e ngacmuar ish gruan e tij dhe familjen e saj.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat