Atentat me plumb në kokë ndaj 37 vjeçarit shqiptar në Greqi

Kronikë e zezë

Atentat me plumb në kokë ndaj 37 vjeçarit shqiptar në Greqi

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 21:00
Foto ilustrim

Një 37 vjeçar shqiptar ka rënë pre e një atentati në Athinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kerasuntos” në Egaleo.

Mësohet se  shqiptari ka marrë një plumb në kokë dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Nikeas.

Ai u qëllua nga pasagjeri i një fuoristrade të zezë.

Nga të dhënat e para besohet se ngjarja ka ndodhur për larje hesapesh.

Ndërkohë vijojne hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat