Vajza nga Drenasi rrihet nga babai dhe vëllai - Bota Sot
Vajza nga Drenasi rrihet nga babai dhe vëllai

Kronikë e zezë

Vajza nga Drenasi rrihet nga babai dhe vëllai

Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 13:17
Foto Ilustrim

Policia në Drenas ka arrestuar dy persona të cilët dyshohen për dhunë në familje

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Drenas, ku të dyshuarit, babë e bir, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës respektivisht motrës.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat