Vdes i aksidentuari në Podujevë - Bota Sot
Vdes i aksidentuari në Podujevë

Kronikë e zezë

Vdes i aksidentuari në Podujevë

Më: 23 maj 2020 Në ora: 11:19
Ilustrim

I aksidentuari me 29 prill ka vdekur dje në QKUK.

Rastin e ka konfirmuar policia e Kosovës.

“Lidhur me rastin, nga QKUK është informuar se viktima mashkull kosovar i cili ishte në tretman mjekësor, ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, ndërsa i dyshuar është arrestuar dhe dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat