Podujevë: Rrah bashkëshorten, arrestohet - Bota Sot
Podujevë: Rrah bashkëshorten, arrestohet

Kronikë e zezë

Podujevë: Rrah bashkëshorten, arrestohet

Më: 23 maj 2020 Në ora: 11:43
Ilustrim

Dje në qytetin e Podujevës një person ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat